Školní vzdělávací program

Hlavní činností dítěte předškolního věku je hra, která nám napomáhá rozvíjet osobnost dítěte. Proto jsme zvolili do našeho výchovně - vzdělávacího programu malý rébus - PEXESO - v němž je skryto 5 slov začínajících na písmeno "S" (P - pět X - krát S), dalším důvodem pro volbu tohoto názvu je skutečnost, že PEXESO je dětská hra, která napomáhá rozvíjet paměť a soustředění dětí, dále jejich percepčněmotorické a senzomotorické schopnosti.

Plný školní vzdělávací programPředškoláci

Stravování a jídelníček

Ve zdravém těle zdravý duch. Proto máme po celou dobu pobytu dětí v mateřské škole zajištěn pitný režim, děti si mohou vybrat z několika druhů nápojů (voda, čaj, sirup). Strava je v průběhu dne rozdělena na svačinu, oběd a odpolední svačinu. Po celý den mají děti k dispozici ovoce na zobání.

JídelníčekTermíny plateb

Co děláme celý den?

Nejprve se musíme odloučit od maminky nebo tatínka a to není jednoduché. Když naposledy zamáváme, utřeme slzu a nos. A co dál? Půjdeme si hrát... Můžeme si zacvičit, po cvičení posvačit. Po svačince zpíváme, tančíme a malujeme, taky něco tvoříme a přitom všem se učíme. Poté jdeme na zahrádku, běhat, skákat, stavět z písku. Vrátíme se na oběd, který sníme hned. Po obědě jdeme spát, abychom si zase mohli hrát. Teď už jenom chvilinka a zas tu bude maminka (nebo tatínek).

Organizace školního rokuAkce mateřské školyZápis do mateřské školyDůležité informacePrázdninový provoz

Dokumenty ke zveřejnění

Na stránkách mateřské školy je nutné zvěřejnění následujících dokumentů.

Čerpání evropských fondůFinanční plánStřednědobý výhledRozvahaVýkaz zisků a ztrátRozpočetŽádost o uvolněníZásady ochrany osobních údajů MŠ